Ana sayfa

Xiamen LKL Fine Arts Co., Ltd. Kalite kontrol

Müşteri yorumları
"Resim çok güzel. Ressamdan mükemmel bir resim. Ressam yetenekli. Memnun oldum ve bir resim daha sipariş ettim.."

—— Shirley Nguyen

"Ürünlerinizin kalitesinden ve hizmetinizden çok memnunum. Özellikle Kevin'e. Çok teşekkürler!Sidney Avustralya'dan Andy."

—— Andy Canning

İnanılmaz kalite, yetenekli sanatçının sanat eserinden çok memnunuz, teşekkür ederim. Stüdyonuzdan kesinlikle daha fazlasını sipariş edeceğiz.

—— John Coyle

Harika iş! Böyle kaliteli bir tablo ve harika bir hizmet. Çok teşekkürler! İsrail konumundan Stuart Genova

—— Stuart Genova

Van Gogh'un "Red Vineyards at Arles" tablosunun LKL stüdyo reprodüksiyonundan çok memnunum ve başka siparişler için sabırsızlanıyorum.

—— William Milano

"Lütfen, tabloyu birkaç ay önce satın aldığım eski gibi gösterebilir. Mükemmeldi. Renkler ve doku."

—— Aslan

Evet. Bu harika. Teşekkürler Jackie,Çok heyecanlıyım!suzan

—— suzan

Ben sohbet şimdi
qc profili

Yağlı boya reprodüksiyonlarınız harika bir kaliteye sahip mi?Evet, bir kreasyon olduğu için sanat kalite düzeyini tanımlamak zordur.akıl ile çalışın. Takip ettiğimiz kalite standardı, stil gibi herhangi bir ayrıntıda orijinal resim ile neredeyse aynı tutmaktır,renk derinliği, fırça darbesi ve doku.Hiçbir makine veya kanvas transfer tekniği kullanılmamaktadır.

 

Eğitimli sanatçılarımız boş bir tuval ile başlar ve sadece en uygun olanı kullanarak tabloyu baştan sona elle boyar.yağlı boyalarve keten kanvas.Bu nedenle, herhangi bir renk solması olmadan birkaç on yıl boyunca iyi bir şekilde toplanabilirler.

 

Bu arada, tüm sanatçılarımız profesyonel sanat akademisi aracılığıyla iyi eğitimli ve çoğu 10 yıldan fazla var.sanatçı kariyeri.En önemlisi, 10 usta öğretmenden oluşan bir ekibe sahip bağımsız Teftiş Departmanımız var.Sevkiyat öncesi her resim için kaliteyi kontrol edin.Şirket deneyimimiz, ürünlerimizin güçlü olduğunu kanıtlamıştır.zevk aldımboyama pazarlarında kaliteli bir itibar.

İletişim bilgileri
Xiamen LKL Fine Arts Co., Ltd.

İlgili kişi: Jackie L

Tel: 86-15159238820

Faks: 86-592-5969581

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)